Ogłoszenia i komunikaty

Redaktor: Paulina Sajur

 

Płock nareszcie doczekał się swojej pierwszej konferencji TEDx! 
Już 22 września odbędzie się TEDxYouth@Jagiellonka. 

 
Co to jest TEDx?
Są to wydarzenia organizowane na całym świecie na mocy licencji przyznawanej przez amerykańską organizację TED (ted.com). Główną ideą projektu jest rozpowszechnianie innowacyjnych pomysłów wśród lokalnych społeczności, dzielenie się doświadczeniami i wiedzą we wszystkich dziedzinach.
A   TEDxYouth@Jagiellonka ?
Tegorocznym hasłem konferencji TEDxYouth@Jagiellonka jest „Pozwól mi opowiedzieć ci TWOJĄ historię”, po ang. „Let Me Tell You YOUR Story”.  Wspólnie poszukajmy inspiracji do działania, wśród różnorodnych pomysłów znajdźmy te, które są nam bliskie lub... zdobądźmy się na odwagę w realizacji własnych.
Nasi mówcy (jest ich ośmioro) wygłoszą swoje przemówienia na tematy, w których są pasjonatami. Głównym językiem konferencji będzie jęz. angielski, a co za tym idzie, będzie ona idealną okazją aby sprawdzić i udoskonalić swoje umiejętności.
Rejestracja już otwarta (https://www.facebook.com/TEDxYouthJagiellonka/),  zamykamy ją 19 sierpnia. Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona więc nie zostawiajcie naszego krótkiego formularza na ostatnią chwilę.
Do zobaczenia we wrześniu!
Organizatorzy TEDxYouth@Jagiellonka